Супровід іноземців

 
Наше бюро перекладів пропонує скористатися послугою - супровід іноземців перекладачем в Кіровограді, Києві, Дніпропетровську, Миколаєві, Кривому Розі, Вінниці, Полтаві, Житомирі, Рівному та в інших містах України. Послуги по усному перекладу та по супроводу іноземців в чомусь схожі, але все ж є деякі відмінності. Супровід іноземців, крім усного перекладу, ще передбачає пересування по місту або по Україні з людиною, що потребує переклад для спілкування з оточуючими. Перекладач в деякому роді на певний час стає помічником (провідником) для іноземця, роблячи можливим спілкування з оточуючими і полегшуючи перебування в незнайомій місцевості.
 

Дана послуга, передбачає також наступні дії перекладачем:
 

- Зустріч по прибуттю і супровід при від'їзді на вокзалі або в аеропорту;
- Супровід до готелю або хостелу для поселення;

- Орієнтація по місцевості;
- Супровід в поїздках, на зустрічах, семінарах, за покупками, на святкових та інших заходах;
- Поміч в пошуку потрібної інформації, людини або об'єкту та інше.

 
При необхідності ми організуємо супутні послуги з оренди автомобіля, конференц-залу, бронюванню готельного номера та інші додаткові послуги, які не підпадають під статті кримінального кодексу України.
 
Класичний приклад, коли замовляють послугу по супроводу іноземця на святковий захід:
Дівчина виходить заміж за іноземця і переїжджає жити за кордон, при цьому весілля вирішили зіграти на батьківщині нареченої. Навіть якщо наречена добре володіє іноземною мовою нареченого і може переводить для нього і оточуючих, в даному випадки все одно буде потрібно послуга з супрово
ду іноземця (нареченого) - перекладачем. В іншому випадки, наречена елементарно не зможе насолодитися своїм святом, яке може бути один раз в житті і їй весь час доведеться виконувати роботу перекладача, перебуваючи постійно біля нареченого. Однозначно необхідно, щоб на святі, крім нареченої поруч з молодим також був присутній перекладач, який допоможе подолати бар'єр у спілкуванні і зробить свято повноцінним для нареченого і нареченої.
 
Наше бюро перекладів пропонує замовити послугу - супровід іноземця перекладачем:

 
- Англійської,
- Арабської,
- Угорської,

- Данської,
- Іврит,
- Іспанської,
- Італійської,
- Китайської,
- Німецької,
- Польської,
- Турецької,
- Французької,

 
та інших мов.
 
З приблизною вартістю послуги по супроводу іноземців, можливо ознайомитися  на даному сайті в розділі "прайс - лист". Для точного підрахунку вартості, необхідно надати нам більш детальну інформацію про майбутній супроводі, відповівши на питання нашого оператора. Зв'яжіться з нашим оператором вибравши будь-який зручний для Вас спосіб запропонований на даному сайті і ми розрахуємо вартість Вашого замовлення по супроводу іноземця.