Апостиль в Росії | Москві

 
Послуга "апостиль в Росії (Москві)" від нашого бюро, швидше за все підійде громадянам у яких виникла необхідність апостилювати російські документи перебуваючи за межами Росії.
 
Щоб російські офіційні документи набули чинності за межами РФ, їх необхідно апостилювати, а також перевести на певну мову і нотаріально завірити переклад.
 
Апостиль на російських документах проставляється тільки в Росії, в різних міністерствах. В залежності від типу документа визначається міністерство в яке подаватиметься документ на апостиль.
 
Апостиль проставляється тільки на офіційні документи, такі як:
 
- Свідоцтво про народження;
- Свідоцтво про шлюб;
- Свідоцтво про розлучення;
- Диплом;
- Атестат;
- Довідка про несудимість та інші офіційні документи.
 
Приклад проставленого штампа апостиль в Росії на свідоцтво про народження виданого РАГСом Москви:
 
 
 
Після проставлення штампа апостиль в Росії, необхідно перевести документ на мову країни в якій буде він пред'являтися і нотаріально завірити переклад. Перекладати документ і нотаріально завіряти переклад рекомендуємо в Україні, тому що ціна на дані послуги в Україні дешевше приблизно в три рази в порівнянні з цінами в цілому по Росії і приблизно в чотири рази в порівнянні з цінами в Москві.
 
Щоб замовити послугу "апостиль в Росії", а також супутні послуги (переклад, нотаріальне засвідчення) в нашому бюро, необхідно здійснити наступні дії:
 
1. Клієнт надсилає електронною поштою або приносить в офіс нашого бюро, документ на який необхідно проставити апостиль в Росії.
2. Після оцінки документа, наш співробітник з'ясовує у клієнта додаткову інформацію, а саме: чи потрібен переклад та нотаріальне засвідчення, а також чи бажає клієнт забрати оформлений документ особисто у нас в офісі або отримати за допомогою кур'єрської служби. Обумовлює з клієнтом термін і вартість роботи.
3. Якщо клієнт вирішує скористатися нашою послугою "апостиль в Росії", необхідно зробити мінімальну передоплату у розмірі 50% від повної вартості робіт і принести або переслати оригінал документа, який підлягає апостилюванню, на нашу адресу в Україні чи в Росії.
4. Наше бюро виконує обумовлений комплекс робіт, після чого висилає сканкопію оформленого (згідно замовлення) документа на перевірку клієнту.
5. Клієнт отримавши сканкопію документа переконується, що послуга з проставлення штампа апостиль в Росії, а також інші послуги виконані в повному обсязі, після чого сплачує другі 50% від повної вартості робіт.
6. Наш співробітник вручає оформлений оригінал документа у нас в офісі або пересилає на вказану адресу клієнта за допомогою кур'єрської служби в будь-яке місто України або іншої держави.
 
Крім проставлення штампа апостиль в Москві (Росія), ми також надаємо послуги з проставлення штампу апостиль в Києві (Україна), Мінську (Білорусія), Кишиневі (Молдавія), Астані (Казахстан) і в інших столицях світу. Щоб замовити послугу, зв'яжіться з нами, обравши будь-який зручний для Вас спосіб запропонований на даному сайті.