Переклади в галузі медицини

 
Медичний переклад повинен виконувати тільки перекладач у якого є медична освіта!
 
Без повного розуміння медичної термінології та медичних концепцій - неможливо виконати точний переклад, щоб правильно передати зміст оригінального тексту медичної сфери.

 
Спробуйте зрозуміти зміст наступних двох речень:
 
"Якщо відчувається опір при механічній дистракції на міжшарові кісткові місточки, вони повинні бути резицировані, щоб уникнути перелому основи остистих відростків. У випадки гіпертрофічного перекриття пластинки - рекомендуються попередня резекція".
 
Навіть якщо Ви добре володієте мовами з якої і на яку необхідно зробити переклад, але Ви не розумієте про що ідеться у вищевикладених реченнях - Ви не можете виконати даний переклад!
 
Медичний переклад - це дуже відповідальне завдання. Інструкції застосування до ліків, інструкції з експлуатації обладнання, приладів, виписані рецепти та інші тексти, повинні бути грамотно переведені, щоб зберегти здоров'я або життя людини.
 
Саме тому, мова науки вимагає, щоб всі перекладачі та редактори медичних текстів мали вищу медичну освіту, а також в деяких випадках і досвід роботи в певній галузі медицини.

 
Перекладачі нашого бюро, які виконують завдання з медичного перекладу, мають відповідну освіту та досвід роботи, який охоплює багато областей медицини і гарантує максимально точний переклад.
 
У нашому бюро перекладів, Ви можете зробити замовлення на:

- Переклад медичних висновків;
- Переклад медичних і фармацевтичних досліджень;
- Переклад діагнозів, медичних довідок, рецептів;
- Переклад медичних навчальних брошур, рефератів, наукових робіт;
- Переклад інструкції з експлуатації для медичного персоналу та пацієнтів;
- Переклад медичних текстів, інформаційних листівок, статей та інше.

 
Якщо ми не впевнені, що правильно виконаємо медичний переклад та в обумовлений термін - ми не візьмемо замовлення до роботи.
 
Запрошуємо до співпраці науково-дослідні інститути медичної сфери, а також виробників медичного обладнання та медикаментів.
 
Наше бюро перекладів гарантує повну конфіденційність.