Довідка про несудимість в Польщі

 
Якщо людина знаходиться на території Польщі, вона може самостійно оформити довідку про несудимість в Польщі, звернувшись до районного суду або в бюро національного реєстру судимостей.
 
Але що ж робити, коли людина перебуває за межами Республіки Польща?
 
У даній ситуації можна звернутися до нашого бюро.
 
Наше бюро витребує довідку про несудимість в Польщі, і при необхідності, надасть клієнту додаткові послуги, такі як: проставлення штампу апостиль, переклад довідки на мову цільової країни, засвідчення перекладу печаткою бюро або у нотаріуса, а також відправлення оригіналу довідки в будь-який населений пункт, як на території України, так і за кордоном.
 
Як замовити довідку про несудимість в Польщі?
 
Замовити довідку можна завітавши до офісу нашого бюро або дистанційно, зробивши три простих дії:
1. Відправити сканований закордонний паспорт (першу сторінку) на нашу електронну пошту perevod.kr.ua@gmail.com
2. Заповнити, та також відправити на нашу електронну пошту невеличку анкету, зразок якої наш співробітник попередньо відправить на електронну пошту клієнта.
3. Здійснити оплату на банківський рахунок в Україні в валюті гривня або за допомогою міжнародних грошових переказів Western Union або MoneyGram в валюті євро або дол. США.
 
Термін оформлення довідки становить 14 днів + термін на пересилання оригінала клієнту.
Термін оформлення довідки зі штампом апостиль для країн Гаазької Конвенції становить 18 днів + термін на пересилання оригінала клієнту.
 
Пересилання документів по території України здійснюється кур'єрською службою «нова пошта» або рекомендованим листом за допомогою державного підприємства «Укрпошта».
 
Пересилання документів в Росію здійснюється кур'єрськими службами «Поні Експрес», «City Express», «EMS» або рекомендованим листом за допомогою державного підприємства «Укрпошта».
 
Пересилання документів в інші країни здійснюється кур'єрськими службами: «Fedex»«Aramex»«DHL» або рекомендованим листом за допомогою державного підприємства «Укрпошта».
 
Довідка про несудимість, також має назву – довідка про не засудженість в Польщі та сертифікат або довідка про гарну поведінку в Польщі.
 
Польський штамп апостиль, який проставляється на зворотний бік довідки:
 
Увага!
Звертаємо увагу клієнтів, на те, що необхідно добре поміркувати, перш ніж замовляти довідку про несудимість у невідомих осіб, які рекламують дану послугу на сайтах безкоштовних оголошень, або у компаній, на сайтах яких відсутні фактичні адреси і стаціонарні номери телефонів. Не рідкісні випадки, коли клієнти були ошукані шахраями, після чого, їм доводилося повторно замовляти довідку про несудимість в Польщі, тільки вже у нашій компанії.