Оформити візу

 
В червні 2015 року стартував новий етап спрощення візового режиму в Україні. Тепер візові центри шенгенського напрямку в Україні приєднають до спільної візової інформаційної системи. У зв'язку з нововведенням, громадяни, які подають документи на шенгенські візи, повинні будуть особисто відвідувати консульства або візові центри для того, щоб крім документів, надати свої біометричні дані. Під наданням біометричних даних мається на увазі - фотографування та сканування всіх пальців рук для введення оцифрованого фото і відбитків пальців в базу візової інформаційної системи. Відповідно, оформлення візи без особистої подачі документів через посередників (турагентства, юридичні фірми, бюро) тепер неможливо.
 
Звертаємо Вашу увагу, що в ситуації яка склалося, у власників біометричних закордонних паспортів немає ніяких переваг перед власниками закордонних паспортів старого зразка. Справа в тому, що в біометричних закордонних паспортах зберігаються тільки відбитки вказівних пальців, а для оформлення візи необхідні відбитки всіх пальців рук.
 
Біометричні дані будуть зберігатися в базі візової інформаційної системи протягом 4-х років і 11 місяців. При подальшому зверненні за візами в період зберігання даних, заявнику немає необхідності особисто відвідувати візові центри або консульства.
 
Звернувшись в наше бюро, Ви можете скористатися наступними послугами візової підтримки в Кіровограді:
- Надання повного списку необхідних документів (враховуючи індивідуальні особливості заявника), а також інформації щодо вартості процедури;
- Надання консультації з підготовки документів для посольств;
- Запис на співбесіду;
- Заповнення основних і додаткових візових анкет;
- Переклад страхових полісів, довідок та інших документів;
- Переклад документів з подальшим нотаріальним посвідченням;
- Переклад документів з подальшим засвідченням печаткою бюро перекладів;
- Оформлення страхових полісів: "страхування виїжджаючих за кордон", "зелена карта" та інших.
 
При необхідності, Ви також можете скористатися іншими послугами нашого бюро в Кіровограді з якими можна ознайомитись на даному сайті.
 
Якщо Ви вирішили самостійно заповнити та сформувати пакет документів для оформлення візи, Ви повинні бути готові до того, що у випадки помилок, витрачений час на їх виправлення буде дорівнювати часу розгляду нового запиту. 
 
Будьте уважні!
Щасливої подорожі за кордон!