Довідка про реєстрацію місця проживання

 
Наше бюро надає послугу по витребуванню довідки про реєстрацію місця проживання в Кіровограді і в Кіровоградській області!
 
Довідка про прописку (реєстрацію) може знадобитися в різних випадках. Найпоширеніший випадок - це відчуження нерухомого майна. Але, якраз в даній ситуації, ми не посприяємо з оформленням довідки. Клієнту необхідно особисто звернутися в ЖЕК за місцем реєстрації або скористатися послугами ріелторів.
Бюро надасть послугу по витребуванню довідки при оформленні ПМП, реєстрації шлюбу за кордоном, а також в деяких інших ситуаціях, пов'язаних з оформленням документів за кордоном. Послуга по витребуванню довідки про реєстрацію місця проживання в Кіровограді і в Кіровоградській області надається в комплексі з легалізацією (проставленням штампа "апостиль") даного документа для іноземної держави. Також, при необхідності, наші спеціалісти перекладуть довідку на іноземну мову і засвідчать переклад нотаріально.
 
Існує два варіанти оформлення довідки:

1. Довідка про прописку оформляється для клієнта в одному з ЖЕКів міста Кіровоград.
2. Довідка про реєстрацію місця проживання оформляється в міграційній службі України Кіровоградської області. Даний варіант підходить, як для жителів міста, так і для жителів області.
 
Різниця полягає в наступній процедурі легалізації довідок. Легалізація документа необхідна для того, щоб український документ мав юридичну силу за кордоном.
 
Наприклад, якщо оформляється довідка про прописку в ЖЕКу:
 
1. Замовляється довідка в певній житлово-експлуатаційній конторі міста Кіровоград.
2. У нотаріуса оформляється нотаріальна копія довідки, так як оригінал даної довідки не підлягає легалізації. Тут можна зіткнутися з проблемою в зв'язку з тим, що не всі нотаріуси беруться засвідчувати копію цієї довідки. Пояснюють тим, що даний документ засвідчує вищестояща організація, тобто виконавчий комітет міської ради.
3. Після того, як все ж таки вдалося нотаріально засвідчити довідку, її необхідно подати на легалізацію в міністерство юстиції України.
4. Після легалізації в міністерстві, в більшості випадків довідку необхідно перекласти на певну іноземну мову, засвідчити і підшити переклад до копії довідки у нотаріуса.
 
В даному прикладі, міністерство проводить легалізацію засвідчуючи (штампом "апостиль") підпис і печатку нотаріуса, який засвідчив копію довідки.
 
Якщо оформляється довідка про реєстрацію місця проживання в міграційній службі Кіровоградської області:
 
1. Замовляється довідка в управлінні державної міграційної служби України в Кіровоградській області.
2. Оригінал довідки передається в міністерство закордонних справ на легалізацію (апостиль).
3. Після легалізації в Міністерстві, довідку, швидше за все, доведеться перекладати на певну іноземну мову. Переклад потрібно засвідчувати нотаріально і підшивати до оригіналу легалізованої довідки.
 
В даному прикладі, міністерство проводить легалізацію засвідчуючи підпис начальника міграційної служби, печатку даного відомства і в цілому справжність довідки.
 
Оформляти довідку про прописку в ЖЕКу або в міграційній службі - вирішувати клієнту. Наші співробітники можуть тільки порадити, покладаючись на свій досвід роботи в сфері перекладацьких послуг і легалізації документів.
 
Звертаємо увагу клієнтів!
Наша компанія не робить фіктивних довідок, не сприяє у видачі таких уповноваженими органами, а також не сприяє в реєстрації місця проживання. Ми надамо послугу по витребуванню довідки, тільки якщо клієнт дійсно прописаний в Кіровограді або в Кіровоградській області.