Перекладач білоруської мови

 
Перекладач білоруської мови від нашого бюро, здійснює письмовий переклад для клієнтів в будь-якому регіоні України і за кордоном.
 
Замовлення з перекладу виконуються тільки перевіреними перекладачами з вищою лінгвістичною освітою і значним досвідом роботи у перекладацькій сфері. Після того, як перекладач здійснює переклад, його робота перевіряється редактором та коректором. Термін виконання замовлення, на всіх етапах, контролюється відповідальним оператором, який приймав замовлення. У зв'язку з цим, наші клієнти можуть бути впевнені, що в результаті, вони отримають переклад найвищої якості в обумовлений термін!
 
Ціни на переклад з білоруської або на білоруську мову, а також на інші послуги, доступні на сторінці "прайс-лист" даного сайту.
 
Перекладач білоруської мови засвідчує переклад своїм підписом, а бюро в свою чергу, засвідчує підпис перекладача своєю фірмовою печаткою. При побажанні клієнта, підпис перекладача може бути засвідчений нотаріально.
 
Якщо у населеному пункті клієнта, немає нашого представництва, ми організуємо пересилання засвідченого перекладу за допомогою кур'єрської служби. Пересилання по території України здійснюється за допомогою кур'єрської служби "Нова пошта" або "EXPRESS MAIL". Пересилання за кордон здійснюється міжнародною кур'єрською службою "FedEx".
 
Як дистанційно здійснити замовлення з перекладу документа із засвідченням?
 
1. Клієнт відправляє документ, який потрібно перекласти і засвідчити, на електронну пошту або "skype" бюро.
2. Оператор бюро підтверджує можливість виконання замовлення, а також визначає термін здачі замовлення і його вартість.
3. Якщо клієнта влаштовують умови по виконанню замовлення, сплачується 50% за допомогою терміналу або клієнт-банку на рахунок бюро.
4. Бюро виконує замовлення і відправляє сканований засвідчений переклад на електронну пошту або "skype" клієнта для ознайомлення.
5. Клієнт переконується що замовлення виконано, після чого сплачує другі 50%, що складе 100% вартості замовлення. Другу частину від вартості, також можна сплатити накладною платою при отриманні замовлення, якщо пересилання документів здійснюється кур'єрською службою "Нова пошта". При побажанні, клієнт може сплатити відразу 100% вартості послуги при здійсненні замовлення.
 
Крім послуг перекладача білоруської мови, наше бюро надає:
- Проставлення штампу апостиль в Україні та за кордоном;
- Консульську легалізацію документів в Україні;
Нострифікацію документів в Україні;
- Витребування документів органів РАЦС та інше.
 
Послуги нашого бюро доступні у Києві, Кіровограді, Львові, Вінниці, Олександрії, Луцьку, Трускавці, Чернівцях, Мукачеві, а також в інших містах України та за кордоном.